Asset Publisher Asset Publisher

Nadleśnictwo Międzyrzec w „Echu leśnym”

Sześć tzw. północnych nadleśnictw RDLP w Lublinie, wspólnie z redakcją tygodnika regionalnego „Echo Katolickie”, przygotowało dodatek „Echo leśne”.

Ośmiostronicową publikację, wydaną w formacie A3, otwiera wywiad z dyrektorem RDLP w Lublinie, Jerzym Sądlem, który opowiada o sukcesach lubelskich leśników ale i o problemach z jakimi zmagają się w ostatnim czasie.

Na stronie poświęconej Nadleśnictwu Międzyrzec znajdziemy tekst: „Gdzie na grzyby i jagody?”, w którym na to pytanie odpowiada Mirosław Szczepaniuk, leśniczy leśnictwa Sitno. Przy okazji prezentuje „ABC zbieracza”. W międzyrzeckich lasach jest wiele ciekawych, wartych poznania miejsc. Ułatwią to ścieżki  dydaktyczne, którymi poprowadzi czytelników Łukasz Rumiński, specjalista SL,  zachęcając jednocześnie  do ich odwiedzenia.

Oprócz Nadleśnictwa Międzyrzec czytelnicy  odkryją  „leśne tajemnice” ukryte w lasach Nadleśnictw: Radzyń Podlaski, Chotyłów, Biała Podlaska, Sarnaki i Włodawa. W wydaniu znalazło się wiele tekstów o szerokim zakresie tematycznym, wzbogaconych kolorowymi fotografiami.

„Echo leśne”, przeznaczone dla odbiorów z Lubelszczyzny i części Mazowsza, ukazało się w nakładzie 12 tys. egzemplarzy.

Aby przeczytać dodatek „Echo leśne” kliknij tutaj.

Zapraszamy do lektury!