Asset Publisher Asset Publisher

Wtorki i piątki z Nadleśnictwem Międzyrzec

W czasie ferii zimowych zapraszamy na zajęcia edukacyjne dla dzieci.

W ramach współpracy z Urzędem Miasta Międzyrzec Podlaski jesteśmy współorganizatorami akcji „Ferie w mieście”. Przedsięwzięcie ma na celu zapewnienie dzieciom w wieku od 5 do 12 lat  rozrywki w czasie ferii zimowych poprzez edukację oraz czynny udział w zorganizowanych grach i zabawach.

Zajęcia, prowadzone przez pracowników Nadleśnictwa, zaplanowano w izbie edukacyjno-przyrodniczej w dniach:  30 stycznia, 2, 6 i 9 lutego,  w godzinach 10:00 – 11:45 oraz 12:00 – 13:45, odpowiednio dla grupy I (wiek 5-8 lat) oraz grupy II (wiek 9-12 lat).

Poprzez edukację oraz wspólną zabawę pragniemy przybliżyć dzieciom sylwetkę współczesnego leśnika, przedstawić naszą pracę i pasje oraz zapoznać z życiem lasu i jego mieszkańców.

Zgłoszenia na zajęcia edukacyjne dzieci - w ramach akcji „Ferie w mieście” - prosimy przesyłać na adres e-mail: malgorzata.chmura@lublin.lasy.gov.pl. W temacie wiadomości należy wpisać: „Ferie 2018”.

Uwaga! Pozostawienie dziecka w siedzibie Nadleśnictwie Międzyrzec,  pod opieką pracownika Lasów Państwowych,  możliwe będzie po dostarczeniu prowadzącemu zajęcia wypełnionego formularza,  dostępnego do pobrania poniżej.